Kāpēc RigaBridge

Misija un mērķis

RigaBridge IT skolas misija – kombinācija, ko veido kvalitatīvas zināšanas un darbs pie aktuāliem projektiem, precīzi loģiska un radoša pieeja.

RigaBridge IT skolas mērķis – pastāvīgs mūsu absolventu pieprasījums starptautiskajā darba tirgū. RigaBridge IT skola ir mūsdienīga kopiena.

Mēs ne tikai mācām, mēs vadām. Mēs izmantojam uz datiem balstītu mācību dizainu, lai atšķirtu studentu dažādos personības veidus, paradumus un mācīšanās stilus.

Pagātne, tagadne un nākotne

Šodien RigaBridge IT skola ir viena no programmēšanas skolām, kur jūs varat apgūt specialitāti latviešu un angļu valodā.

RigaBridge IT skola nodrošina specialitāšu programmas sekojošajos novirzienos: lietotņu/mājas lapu izstrāde, Oracle datubāze, programmēšana.

RigaBridge IT skolā jūs varat iegūt iesācēja, augstākā līmeņa un profesionālā līmeņa izglītību programmēšanā.

RigaBridge IT skolā mācās studenti no Krievijas, Indijas, Kazahstānas, Moldovas, Uzbekistānas, Ukrainas, Azerbaidžānas un citām valstīm.

RigaBridge IT skola nozīmē akreditētu izglītību, lieliskus mācībspēkus, tehnoloģiju bāzi, atbilstību jaunākajām prasībām, maksimāli pārdomātu mācību vidi un Latvijā atzītu diplomu.

Soli pa solim ar RigaBridge IT skolu

Pēc apmācībām mēs palīdzam studentiem, kuriem ir spēcīgākas  prasmes un lielāka motivācija, atrast darbu vai prakses vietu kādā no mūsu IT partneru uzņēmumiem.

Prakses laikā studenti izvērtēs iegūtās programmēšanas zināšanas un prasmes, turpinās uzlabot un realizēt sevi IT jomā.

Katrā profesijā persona, kura izvēlas mainīt savu karjeru, tiek individuāli izvēlēta mācību virzienam un programmēšanas valodai.

Ar jums intensīvi strādā profesionāli pasniedzēji-programmētāji.

Pēc apmācībām mēs atrodam prakses vai darba vietu.

Mēs piedāvājam visu nepieciešamo palīdzību karjeras mainīšanai: mēs palīdzam atrast uzņēmumu, kurā iziet praksi, organizējam visiem pieejamus bezmaksas pasākumus, tiekamies ar IT un karjeras speciālistiem, veicam individuālas konsultācijas.

Karjeras centrs ir pieejams arī indivīdiem, kas mācās programmēšanu patstāvīgi vai kādā citā skolā.

Individuālo konsultāciju laikā mēs palīdzam sastādīt neatvairāmu CV, ielūdzam uz bezmaksas lekcijām un CV semināriem.

Mēs organizējam tikšanās ar IT uzņēmumos strādājošiem speciālistiem, kuri palīdz izveidot profesionālu LinkedIn profilu.

Kļūt par studentu

We helping our student to kickstart career!

labākā izvēle

Jaunākie kursi

ProfessionalProgramming

Server creation and administration

App developmentBeginner

iOS

e-Learning